بسیاری از کاربران تلفن‌های هوشمند با ابزار SoundHound آشنا هستند و از این اپلیکیشن برای یافتن موسیقی مدنظر خود استفاده می‌کنند. حال توسعه‌دهندگان SoundHound در نظر دارند تا با افزودن قابلیت پاسخ‌دهی خودکار به تماس‌های مشتریان از طریق هوش مصنوعی، راه خود را به مرکز خدمات مشتریان کسب‌وکارها باز کنند.

SoundHound را می‌توان یکی از مجموعه‌های پیشرو در زمینه هوش مصنوعی دانست و سال‌هاست که از تکنولوژی یادگیری ماشین برای آنالیز صوت و تطبیق داده‌ها استفاده می‌کند. سرویس اشتراکی پاسخگوی تماس، تازه‌ترین محصول این شرکت است و توسعه‌دهندگان آن معتقدند که با ترکیب مهندسی نرم‌افزار و هوش مصنوعی مولد، توانسته‌اند یکی از قدرتمندترین سرویس‌های پاسخگوی خودکار را توسعه دهند تا از این طریق، کسب‌وکارها بتوانند به حجم زیادی از تماس‌های ورودی به طور دقیق و در لحظه پاسخ بدهند.

سرویس هوشمند SoundHound به طور مستمر اطلاعات وب‌سایت شرکت موردنظر و جدیدترین داده‌های ورودی را مورد رصد قرار می‌دهد و با استفاده از این اطلاعات، پایگاه دانشی خود را به‌روزرسانی می‌کند. سپس با استفاده فناوری تشخیص گفتار و درک زبان طبیعی، سؤال کاربران را درک کرده و مناسب‌ترین پاسخ را به مخاطبان ارائه می‌کند.

به لطف سیستم مکالمه‌ای پیچیده SoundHound که سازندگان با عنوان Smart Answering از آن یاد می‌کنند، این پاسخگوی مجهز به هوش مصنوعی می‌تواند عملکردی به‌خوبی اپراتورهای تماس و در بعضی مواقع بهتر از آنها ارائه کند. Smart Answering به‌صورت ۷/۲۴ در دسترس مشتریان است و علاوه بر پاسخ‌های شفاهی، از طریق پیام متنی و پیامک نیز با مخاطبان ارتباط برقرار می‌کند.

کیوان مهاجر، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران SoundHound گفت: «کسب‌وکارهای زیادی در سراسر جهان در حال گسترش هستند و باتوجه‌به کمبود نیروی کار، فرایند جذب، آموزش و حفظ کارمندان به یکی از چالش‌های آنها تبدیل شده است. سرویس Smart Answering پاسخی است برای کارآفرینانی که با این چالش‌ها روبه‌رو هستند؛ اما درعین‌حال، استانداردهای بالایی را نیز برای پاسخ‌گویی به مشتریان خود در نظر دارند.»

از دیگر قابلیت‌های این پاسخگوی هوشمند می‌توان به شخصی‌سازی سؤالات اشاره کرد. با استفاده از این قابلیت، کسب‌وکارها می‌توانند از چت‌بات هوشمند درخواست کنند در پاسخ به سؤالات مشخص‌شده، لینک یا فرم خاصی را در اختیار کاربران قرار دهند. تمامی این امکانات به‌صورت یکپارچه در محصول جدید SoundHound گرد هم آمده تا نوید یکی از برترین پاسخگوهای هوشمند نوظهور را بدهد.

مجموعه‌های تجاری می‌توانند با به‌کارگیری ابزارهای پاسخگوی مبتنی بر هوش مصنوعی مانند Smart Answering در مراکز تماس خود، بهره‌وری نیروی انسانی را تا حد قابل‌توجهی افزایش دهند و به کارمندان این امکان را بدهند تا زمان خود را صرف فعالیت‌های حیاتی‌تری کنند.

نظر شما دراین‌رابطه چیست؟ آیا محصول جدید SoundHound می‌تواند با دیگر رقبای سرسخت خود در زمینه هوشمندسازی خدمات مشتریان به رقابت بپردازید؟


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *