آخرین به‌روزرسانی‌های ChatGPT Plus که توسط Kilpatrick معرفی شده‌اند، ویژگی‌های بهتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهند تا مکالمات چت خود را بهبود بخشند، این ویژگی‌ها عبارتند از اعلان‌های مثال، پاسخ‌های پیشنهادی و سؤالات بعدی. همچنین، جدیدترین و پیشرفته‌ترین مدل زبان بزرگ OpenAI (LLM) در دسترس عموم؛ GPT-4، به‌عنوان پیش‌فرض تنظیم شده است، بنابراین مشترکین نیازی به انتخاب دستی آن ندارند. علاوه بر این، تمامی کاربران Plus می‌توانند هنگام استفاده از افزونه OpenAI Code Interpreter، چندین فایل را برای هر چت جدید آپلود نمایند.

به گزارش هوشیو، یکی از کارمندان مایکروسافت با نام لوگان کیلپاتریک که در ارتقاء و پشتیبانی از توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری که با OpenAI کار می‌کنند تخصص دارد، در پستی در X (توئیتر سابق) نوشت:«هفته آینده مجموعه عظیمی از به‌روزرسانی‌های جدید برای ChatGPT ارائه می‌شود.»

از ویژگی‌های جدیدی که کیلپاتریک آن‌ها را برجسته کرده است شامل اعلان‌های مثال، پاسخ‌های پیشنهادی و سؤالات بعدی هستند. اعلان‌های مثال؛ سؤالات یا عبارات از پیش نوشته‌شده‌ای هستند که می‌توانید از آنها برای شروع مکالمه استفاده کنید، پاسخ‌های پیشنهادی؛ پاسخ‌های از پیش نوشته‌شده‌ای هستند که می‌توانند به شما کمک کنند به‌راحتی به پیام‌ها یا سؤالات پاسخ دهید و سؤالات بعدی؛ سؤالاتی هستند که به ادامه گفتگو کمک می‌نمایند.

علاوه بر این، مشترکین Plus مجبور نیستند به‌صورت دستی LLM پیش‌فرض را تغییر دهند. OpenAI همچنین برای هر کاربر پلاس که از افزونه OpenAI Code Interpreter استفاده می‌کند، پشتیبانی از آپلود فایل‌های متعدد را معرفی کرده است. این ویژگی به کاربران امکان می‌دهد فایل‌ها را با استفاده از کدهای پایتون تغییر دهند و هر زمان که یک چت تازه را شروع کنند، قابل دسترس است.

تعدادی از کاربران در واکنش به پست او، به‌روزرسانی‌های جدید ChatGPT را تحسین کردند.

یکی از کاربران نوشت:«به روز‌رسانی‌های جدید عالی است. توانایی جستجو در تاریخچه چت را دوست دارم»

کیلپاتریک گفته:«اینها تغییرات بزرگی هستند، به تیم توسعه‌دهنده این به‌روز‌رسانی‌ها تبریک می‌گویم و پیشنهاد می‌کنم در صورت امکان، ترجمه و بومی‌سازی صفحات را در نظر بگیرید، تا افرادی که انگلیسی بلد نیستند بتوانند به‌راحتی با صفحات تعامل داشته باشند.»

یکی دیگر از کاربران پیشنهاد کرده که استفاده از صفحات فرود و تعاملات صفحه در حال حاضر برای غیر انگلیسی زبانان دشوار است، بنابراین داشتن نسخه ترجمه‌شده از صفحه مفید خواهد بود.

یکی دیگر از کاربران نظر داد: «این به‌روزرسانی‌های بسیار قوی است.»

ماه گذشته، OpenAI یک ویژگی جدید «دستورالعمل‌های سفارشی» را برای ChatGPT معرفی کرد که به کاربران اجازه می‎دهد تا اطلاعات خود را با چت‌بات به اشتراک بگذارند تا بتواند در مکالمات بعدی کمک بهتری به ‌آن‌ها ارائه دهد.

این شرکت در مقاله‌ای گفته: «دستورالعمل‌های سفارشی در حال حاضر در نسخه بتا برای کاربران پلاس موجود است و ما قصد داریم به‎زودی برای تمامی کاربران آن را عرضه کنیم.»

کاربران می‌توانند هنگام شروع مکالمه جدید، دستورالعمل‌های سفارشی خود را ویرایش کرده یا حذف کنند.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *