گوشی Honor X50 در دو بنچمارک Entuto و Geekbench ظاهر شده است و درخشش تراشه اسنپدراگون 6 نسل 1 کوالکام را در زیر قاب خود به نمایش می گذارد.

Honor X50 جدیدترین محصول شرکت آنر است که تا دو روز دیگر با تراشه جدید ارائه می شود. این گوشی در حال حاضر دارای تراشه جدید معرفی شده 4 نانومتری اسنپدراگون 6 نسل 1 کوالکام در بنچمارک های Geekbench و اندروید است.

در حالی که افشاگران بر این باور بودند که این گوشی با تراشه اسنپدراگون 778 جی پلاس عرضه می شود، اما اکنون تست ها نشان می دهد که این گوشی امتیازی مشابه گوشی های مجهز به تراشه مدیاتک دیمنشن 7050 را کسب کرده است، هرچند تفاوت عمده ای بین آن ها و آن وجود دارد. بسیار بیشتر است – عملکرد خوب پردازنده مرکزی.

کوالکام اخیراً نسل اول تراشه اسنپدراگون 6 را به عنوان نسل بعدی اسنپدراگون 695 معرفی کرده است که پیشرفت های قابل توجهی از جمله بهبود عملکرد محاسباتی 40 درصدی و قدرت گرافیکی 35 درصدی بیشتر را ارائه می دهد. حالا گوشی جدید آنر با این تراشه در بنچمارک های اندروید و گیک بنچ ظاهر شده است.

آنر قول داده است که گوشی جدید آنها به صفحه نمایش بزرگتر، باتری بزرگ و ظرفیت رم و حافظه زیادی مجهز خواهد شد. قیمت این محصول حدود 220 دلار خواهد بود.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *