اپل هنوز یک آیفون تاشو معرفی نکرده است، اما سامسونگ 5 سال است که این کار را انجام می دهد و در حال آماده سازی برای معرفی گلکسی Z Fold 5 است.

گوگل اخیرا پیکسل فولد را معرفی کرده است و موتورولا تلاش خوبی در این زمینه با Motorola Razr+ انجام داده است. اپل معمولاً دوست دارد قبل از ورود به بازار به خوبی تحقیق کند و شاید این دلیل تاخیر در معرفی آیفون تاشو باشد.

شرکت تحقیقاتی IDC پیش بینی می کند که فروش گوشی های تاشو در سال 2023 به 21.4 میلیون دستگاه برسد که نشان دهنده رشد 50 درصدی است. تاکنون شایعاتی در مورد آیفون تاشو شنیده‌ایم، اما بیشتر گزارش‌ها به تاریخ عرضه آن در سال 2024 یا 2025 اشاره می‌کنند.

Nabila Popal، IDC: بخش تلفن های تاشو یک روند موقتی نیست. طبق آخرین پیش بینی IDC، انتظار داریم این بخش در بلندمدت، با یا بدون اپل، رشد کند. اما اگر اپل وارد این عرصه شود، رشد بسیار خوبی در این بخش حاصل خواهد شد و ضریب نفوذ گوشی های تاشو به شدت افزایش خواهد یافت.

Avi Greengart، Techsponential: تلفن‌های تاشو اکنون بهترین فرم برای همه افراد به جز کاربران اپل هستند. اپل منتظر می ماند تا حجم فروش این گوشی ها کاهش یابد، اما به محض اینکه تقاضا تثبیت شود، احتمالا وارد این بازار خواهد شد.

کارولینا میلانسی، استراتژی های خلاقانه: مطمئن نیستم که اپل به این زودی آیفون تاشو معرفی کند. اپل ممکن است بخواهد قبل از آیفون تاشو یک آیپد تاشو بسازد. بنابراین هنوز برای اپل زود است که آیفون پرو مکس را با طراحی تاشو جایگزین کند.

منبع: tomsguide


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *