مرسدس بنز اعلام کرده است که از فناوری شارژ NACS تسلا برای خودروهای الکتریکی خود در آمریکای شمالی استفاده خواهد کرد. این روند در سال 2025 آغاز خواهد شد.

با انجام این کار، مرسدس بنز اولین خودروساز آلمانی خواهد بود که از فناوری NACS استفاده می کند و به فورد، جنرال موتورز و ولوو می پیوندد.

استفاده از فناوری NACS توسط مرسدس بنز گام مهمی در صنعت خودروهای الکتریکی است. این فناوری به رانندگان مرسدس بنز اجازه می دهد از سال 2025 به بیش از 12000 سوپرشارژر تسلا در آمریکای شمالی دسترسی داشته باشند. این اقدام تجربه شارژ را برای رانندگان خودروهای برقی مرسدس بنز بهبود می بخشد و راحتی بیشتری را برای آنها به ارمغان می آورد.

مرسدس بنز همچنین قصد دارد شبکه شارژ خود را گسترش دهد. این شرکت می خواهد یک شبکه شارژ جدید با بیش از 2500 شارژر پرقدرت در منطقه آمریکای شمالی بسازد. این شبکه بهترین تجربه شارژ را برای رانندگان مرسدس بنز و غیر مرسدس بنز فراهم می کند.

اولین سایت های شارژ پرقدرت مرسدس بنز در سه ماهه آخر سال 2023 شروع به کار خواهند کرد. گسترش شبکه شارژ مرسدس بنز همچنین شامل ایجاد بیش از 400 هاب شارژ با فناوری های CCS1 و NACS خواهد بود. این هاب ها طی چند سال آینده راه اندازی خواهند شد.

تسلا اکنون بیش از 2000 سوپرشارژر در آمریکای شمالی دارد و در حال رشد است. در هر صورت اقدام مرسدس بنز باعث تقویت زیرساخت شارژ خودروهای برقی خواهد شد.

منبع: Redmondpie


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *