بامداد دوشنبه خبر هولناک زمین لرزه ترکیه به گوش همه دنیا رسید. زلزله ای که بعد از چند هفته نتوانست خاطره سفرها و مردمی که زیر آوار مانده بودند را حفظ کند. خاطراتی که مثل آوار روز دوشنبه است. اما خاطرات در ترکیه زیر آوار ماند. با این حال، وقتی در مورد ترکیه صحبت می کنیم. خاطرات مردمی ماند که صبح با چای گرم و بورک داغ از ما استقبال کردند.

بازارهایی که از مهمان نوازی مردم ترکیه گرم شده بود. همه اینها، حتی اگر این خاطرات در ترکیه زیر آوار ماند. اما آنها هنوز در ذهن ما زنده هستند. زلزله فقط خاطرات را از بین نبرد. این موضوع تاثیر زیادی بر قیمت بلیط هواپیما تهران به استانبول داشت. تاثیر زلزله بر قیمت بلیت تهران – استانبول زیاد بود. نوسانات نرخ بلیط هواپیما تهران-استانبول تغییر کرده است. قیمت بالای بلیط هواپیما تهران به استانبول را می شنوید؟

چی میخونی:

قیمت بلیت هواپیما در تهران به 12 میلیون رسید

در گذشته صدای متغیر قیمت بلیط از تهران به استانبول و یا بالعکس، قیمت بلیط استانبول به تهران تحت تاثیر روزهای شلوغ سال بود. اما زلزله ترکیه باعث افزایش شدید قیمت بلیت تهران به استانبول شد. قیمت بلیط از تهران به استانبول از 5 میلیون تومان شروع می شود. بسته به توقف بین مسیر که در ادامه به تفصیل در مورد آن صحبت خواهیم کرد، به 12 میلیون تومان می رسد. قیمت بلیط هواپیما تهران – استانبول بر اساس سه معیار کلاس پروازی، مسیر پروازی، شناسه یا کلاس کرایه تعیین می شود. بیایید در مورد این اصطلاحات بیشتر بدانیم.

کلاس پرواز

صندلی های هواپیما بر اساس این کلاس ها به شکل ها و قیمت های مختلفی تقسیم می شوند. برخی از کدهای کلاس پرواز در بین خطوط هوایی رایج است. دیگران بر اساس خطوط هوایی متفاوت هستند. کدهای رایج شامل حرف Y، حرف J و حرف F است. حرف Y نشان دهنده بلیط قابل استرداد کلاس اکونومی، حرف J نشان دهنده بلیط قابل استرداد بیزینس کلاس و حرف F نشان دهنده بلیط درجه یک قابل استرداد است.

مسیر پرواز

مسیر پرواز تهران – استانبول بدون توقف، یک توقف و دو توقف است. قیمت بلیط تهران-استانبول در ایستگاه های مختلف متفاوت است.

شناسه یا کلاس کرایه

شماره شناسایی یا کلاس کرایه روی بلیط هواپیما تهران – استانبول درج شده است. شناسه یا کلاس کرایه قیمت بلیط تهران-استانبول را متمایز می کند. شرکت های هواپیمایی از این شناسه ها برای قیمت گذاری بلیط تهران-استانبول استفاده می کنند. تا بتوانید قیمت های متفاوتی را برای بلیط تهران استانبول ارائه دهید.

خرید سایت یا درون برنامه ای؟

اگر تا به حال خرید بلیط تهران استانبول از اپلیکیشن علی بابا را تجربه کرده اید؟ خرید از Applishkan یا وب سایت تجربه بهتری بود؟ برنامه علی بابا همراهی برای هر سفر است. مقایسه قیمت بلیط تهران-استانبول از خطوط هوایی مختلف در اپلیکیشن علی بابا. بلیط های مورد نظر از تهران به استانبول را خریداری کنید. همچنین هتل مورد نظر خود را در اپلیکیشن علی بابا انتخاب کنید. سفر خود را در برنامه علی بابا کامل کنید.

بلیط تهران-استانبول را ارزان تر از همیشه بخرید

بلیط ارزان راه حلی برای شنیدن آرامتر قیمت بلیط تهران – استانبول است. برای خرید بلیط ارزان تهران به استانبول به سایت علی بابا به آدرس www.alibaba.ir مراجعه کنید. در قسمت پروازهای بین المللی، نقطه شروع و نقطه پایان را وارد کنید. اگر زمان پرواز در سفر بسیار مهم است. مرتب سازی بلیط تهران-استانبول بر اساس قدیمی ترین و آخرین. برای رسیدن به ترکیه در زمانی که برای سفر برنامه ریزی کرده اید. همچنین حجم قیمت بلیط تهران-استانبول را با ارزان ترین نوسان تنظیم کنید. برای ارائه ارزان ترین بلیط تهران به استانبول.

مدت زمان پرواز از تهران به استانبول

مدت زمان پرواز تهران-استانبول به توقف در طول مسیر بستگی دارد. پرواز مستقیم تهران به استانبول 3 ساعت و 25 دقیقه طول می کشد. سایر پروازها دارای توقف 6 ساعته در قطر هستند.

اضافه بار در پرواز تهران-استانبول

بار اصلی با بار بازو متفاوت است. محموله فله محموله ای است که شما به منطقه تحویل بار فرودگاه تحویل می دهید. اما چمدان دستی با خود در کابین حمل می کنید. بنابراین، وسایل مهم را با خود در داخل کابین در چمدان دستی حمل کنید. بار اصلی مجاز بین 25 تا 35 کیلوگرم است. مقدار چمدان دستی بستگی به کلاس پروازی دارد. به عنوان مثال میزان مجاز چمدان دستی در کلاس پرواز اکونومی بین 5 تا 7 کیلوگرم است. قبل از پرواز با شرکت هواپیمایی که بلیط تهران-استانبول را از آن خریداری کرده اید تماس بگیرید. از بار مجاز مطلع شوید. تا با مشکل ازدحام فرودگاه مواجه نشوید. اگر در پرواز تهران-استانبول چمدان اضافی دارید، حتما چند ساعت زودتر به فرودگاه بروید.

هزینه اضافه چقدر است؟

در صورتی که میزان بار اصلی و چمدان دستی در طول سفر بیش از مقدار مجاز باشد. شما باید هزینه اضافی را پرداخت کنید. هزینه اضافی بستگی به قیمت بلیط تهران-استانبول، طول پرواز و هزینه پرواز دارد. برای محاسبه اضافه شارژ به ازای هر کیلوگرم محاسبه می شود.

تغییر صدای قیمت بلیط تهران استانبول

در قسمت پیشنهادی لیست قیمت بلیط تهران – استانبول، صدای قیمت بلیط تهران – استانبول را بر اساس بودجه خود تغییر دهید. وقت آن است که به سایت علی بابا بروید و صدای قیمت بلیط تهران – استانبول را به صدای دلخواه خود تغییر دهید. صدای قیمت بلیط شما آرام است یا بلند؟


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *