26 ژوئیه 1402 در 3:10 ب.ظ

فونیکس تیگو 7 پرومکس وارد ایران شد. در ادامه با مشخصات و ویژگی های شاسی بلند Fownix Tiggo 7 Pro Max آشنا می شویم.

بر اساس این خبر، شاسی بلند چینی فینیکس تیگو 7 پرومکس برای انجام تست های لازم وارد بازار ایران شده است. اگرچه این خودرو نسبت به قبل از نظر ظاهری تغییرات کمی داشته است، اما اکنون در قسمت فنی از موتور و گیربکس جدید استفاده می کند.

مشخصات فنیکس تیگو 7 پرومکس

در حالی که تیگو 7 پرو به موتور 1.5 لیتری توربوشارژ با قدرت متوسط ​​مجهز بود، چری همان مشخصات فنی فینیکس تیگو 8 پرو را برای نسخه پرو مکس در نظر گرفت. در واقع، فینیکس تیگو 7 پرو مکس اکنون از یک موتور 1.6 لیتری توربوشارژ تزریق مستقیم استفاده می کند که می تواند 197 اسب بخار قدرت و 290 نیوتن متر گشتاور تولید کند.

نیروی تولید شده توسط این موتور نیز توسط یک گیربکس 7 سرعته دوکلاچه به تمامی چرخ ها منتقل می شود. این خودرو در سری اول به صورت محور محرک جلو و در سری های بعدی به صورت دو دیفرانسیل یا چهار چرخ متحرک وارد بازار ایران می شود.

این خودرو در 9 ثانیه از صفر به سرعت 100 کیلومتر در ساعت می رسد و در هر 100 کیلومتر حدود 8 لیتر سوخت مصرف خواهد کرد. حداکثر سرعت این خودرو 200 کیلومتر در ساعت است.

فینیکس تیگو 7 پرو مکس از سیستم تعلیق عقب چند لینکی استفاده می کند و به همین دلیل می تواند کیفیت سواری خوبی را ارائه دهد، اما به دلیل بدنه و ارتفاع نسبتاً بالا، نیاز به کمی خشک شدن دارد. به علاوه هندلینگ و پایداری این خودرو در سطح استاندارد و ایمنی است. این خودرو حرکت جانبی بدنه و پایداری خوبی در پیچ ها در سرعت های معمولی دارد.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *