ارائه سازمان

ایجاد صفحه «درباره ما» در طراحی وب سایت اداری شما را به کاربران معرفی می کند. ورود به سلسله مراتب و موقعیت سازمانی افراد، معرفی مدیران و کارکنان به همراه شرح وظایف، تصویر و سابقه کاری، ارائه راه های ارتباطی با هر یک از کارکنان، مجوزها، گواهینامه ها و …. را می توان در این بخش قرار داد. در صفحه تماس با ما، لیست شماره تلفن های تماس هر واحد، آدرس، نقشه گوگل دپارتمان و لینک شبکه های اجتماعی و پیام رسان های مختلف در اختیار کاربر قرار می گیرد.

طبقه بندی و معرفی خدمات سازمانی

در طراحی سایت اداری با ایجاد منو می توان انواع خدمات سازمانی را دسته بندی و به کاربر ارائه داد. سپس در صفحه معرفی خدمات، شرایط و ضوابط ارائه خدمات به کاربر اطلاع داده می شود. از طراحی سیستم جستجو نیز می توان برای دسترسی مستقیم کاربران به خدمات استفاده کرد.

عضویت کاربر آنلاین

ثبت نام کاربران در سایت با ثبت نام آنلاین. کاربران با وارد کردن اطلاعاتی مانند نام کاربری، رمز عبور، شماره ملی و … به سایت ملحق خواهند شد. در فرم عضویت ویژه سپس کاربر می تواند با ورود به صفحه کاربری اختصاصی خود و بایگانی کردن فعالیت های خود در سایت از انواع خدمات آنلاین بهره مند شود.

عضویت آنلاین کارکنان

در طراحی سایت آفیس نیز می توان کارمندان را در سایت ثبت نام کرد تا هر کدام با ورود به صفحه کاربری خود و هماهنگی کار، هرگونه اطلاعات موجود در سایت را با سایر همکاران به اشتراک بگذارند. همچنین می توانید از خدماتی مانند محاسبه حقوق، فیش حقوقی و غیره بهره مند شوید. با توجه به نیازها و اهداف سازمان. علاوه بر این، سطوح دسترسی متفاوتی را می توان در سایت برای هر کاربر ایجاد کرد تا محتوای سایت را مدیریت کند.

مشاوره و پشتیبانی آنلاین

ایجاد صفحه مشاوره و پشتیبانی در طراحی سایت اداری شما نقش مهمی در رضایت مشتری خواهد داشت. در این راستا می توانید از چت آنلاین و ارسال بلیط استفاده کنید. همچنین می توانید صفحه ای به نام پرسش های متداول ایجاد کنید و به سوالات رایج مشتریان پاسخ دهید.

طراحی صفحه خبری

حتما در طراحی سایت اداری ارائه اخبار به روز و به اشتراک گذاری هرگونه اطلاعیه و رویداد درون سازمانی را لحاظ کنید. در این صورت می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید. همچنین با گرفتن شماره تلفن یا ایمیل می توانید اخبار را در قالب یک خبرنامه هوشمند برای کاربران علاقه مند خود ارسال کنید.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *