OpenAI امروز اعلام کرده است که کسب‌وکارها می‌توانند مدل زبانی GPT-3.5 Turbo را با استفاده از داده‌های خود تنظیم کنند. به‌گفته OpenAI مدل سفارشی قادر خواهد بود دارای قابلیت‌های GPT-4 یا فراتر از آن باشد. مدل پیشرفته GPT-4 قرار است اواخر پاییز امسال ارائه شود.

امکان تنظیم سفارشی GPT-3.5 Turbo، به کسب‌وکارها اجازه خواهد داد تا عملکرد مدل ChatGPT را برای انجام کارهای خاص بهبود ببخشند. این مدل سفارشی، برای هر شرکت و کسب‌وکار منحصر‌به‌فرد خواهد بود. تاکنون، کسب‌وکارها برای انجام این کار فقط می‌توانستند از انواع مدل‌های GPT-3 مثل davinci-002 یا babbage-002 استفاده کنند.

مدل GPT-3.5 Turbo در اوایل سال جاری میلادی توسط OpenAI معرفی شد و موارد استفاده که آن فقط چت نبود. برای مثال، این مدل می توانست ۴۰۰۰ توکن را در یک زمان مدیریت کند که دو برابر مدل های قبلی است. OpenAI همچنین گفته است که این مدل می‌تواند در ۹۰ درصد موارد پیام‌های کوتاه‌تری ارائه دهد.

گفتنی است مایکروسافت نیز مدل‌های مبتنی بر GPT رادر سرویس‌های AI Builder و Power Virtual Agents ارائه کرده است که می تواند با اتصال به داده‌های داخلی شرکت به سوالات پاسخ دهد. مایکروسافت از این سرویس‌ها همچنین برای خلاصه کردن اطلاعات یا تولید محتوا استفاده می‌کند.

منبع: theverge


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *