سرور مجازی پی پال یکی از راه حل های مهمی است که برای رفع محدودیت های موجود در انتقال پول بین المللی برای شهروندان ایرانی استفاده می شود. با استفاده از VPS برای PayPal، می توانید آدرس IP مرکز داده سرور خود را تغییر دهید و در نتیجه بتوانید از PayPal استفاده کنید.

در این مقاله از وبلاگ پارس پاک با شما در مورد سرور مجازی پی پال صحبت می کنیم و به نکاتی که برای انتخاب بهترین نوع این سرور به آن نیاز دارید اشاره می کنیم. پس تا انتها همراه ما باشید.

سرور مجازی پی پال چیست؟

سرور مجازی پی پال در واقع برای رفع محدودیت های شهروندان ایرانی در استفاده از سرویس پی پال استفاده می شود. فرض کنید شما یک توسعه دهنده وب هستید و اکنون می خواهید پروژه ای را در ایران انجام دهید که کارفرمای آن یک خارجی است. روش پرداخت شما برای این پروژه چیست؟یکی از بهترین خدمات برای این منظور PayPal است. البته همانطور که گفتیم امکان استفاده برای شهروندان ایرانی وجود ندارد. برای حذف این محدودیت، باید از آدرس IP کشور دیگری استفاده کنید. این کار را می توان با استفاده از سرور مجازی پی پال انجام داد.

سرور مجازی پی پال (PayPal VPS) نوعی سرور است که برای اولین بار با استفاده از فناوری ماشین مجازی ساخته شد. دوم اینکه مرکز داده آن نیز در کشوری غیر از ایران قرار دارد تا بتواند محدودیت های استفاده از پی پال را حذف کند.

با اتصال به PayPal VPS، آدرس IP سیستم شما به کشوری تبدیل می شود که مرکز داده سرور در آن قرار دارد و به این ترتیب سیستم های شناسایی آن شرکت دیگر نمی توانند تشخیص دهند که شما مقیم ایران هستید.

علاوه بر این، استفاده از بسیاری از وب سایت ها و خدمات دیگر برای ایرانیان محدود شده است که می توانید از طریق PayPal VPS نیز از آنها استفاده کنید. اما با توجه به اینکه این مقاله به صورت اختصاصی برای سرور مجازی پی پال نوشته شده است، به نکات استفاده از این سرویس اشاره می کنیم.

هر آنچه را که باید در مورد ویژگی ها و مزایای سرور مجازی بدانید را در مقاله زیر بخوانید.

سرور مجازی چیست؟

سه مزیت مهم استفاده از سرور مجازی پی پال

سیستم های شناسایی و امنیتی پی پال دارای الگوریتم بسیار پیچیده و دقیقی هستند. اگر به مواردی مانند استفاده از IP ثابت توجه نکنید، حساب شما می تواند حتی برای همیشه مسدود شود. در ادامه 3 مزیت اصلی استفاده از سرور مجازی پی پال را توضیح خواهیم داد.

برای استفاده از سرویس پی پال باید آدرس IP سیستم خود را به کشوری غیر از ایران تغییر دهید. این کار با استفاده از سرور مجازی پی پال به راحتی امکان پذیر است.

1. با استفاده از سرور مجازی پی پال، دسترسی ایمن را از هر نقطه ای تضمین کنید

با استفاده از PayPal VPS، می توانید از هر کجای دنیا به حساب PayPal خود متصل شوید و همیشه یک IP ثابت از مرکز داده سرور خود داشته باشید. این امر خطر مسدود شدن حساب شما را تا حد زیادی کاهش می دهد.

2. خطر شناسایی حساب با استفاده از PayPal VPS را کاهش دهید

خواه ناخواه، تا زمانی که این اصطلاحات وجود دارد، باید تمام حواس خود را به این موضوع معطوف کنید که سیستم پی پال نمی داند که شما از ایران به این سیستم دسترسی داشته اید. به همین دلیل باید از یک IP ثابت از یک کشور دیگر استفاده کنید. استفاده از سرور مجازی پی پال به شما امکان می دهد یک بار برای همیشه نگران آدرس IP خود و دسترسی به حساب پی پال خود باشید.

3. از مسدود کردن یا مسدود کردن حساب خود با PayPal VPS خودداری کنید

PayPal اساساً حساب بانکی شماست که در آن هزینه های تمام تلاش خود را ذخیره می کنید. حال اگر این حساب به دلایلی محدود یا حتی مسدود شود چه ضرر هنگفتی متحمل خواهید شد؟یادتان باشد پی پال با موضوع محدودیت برای شهروندان ایرانی موافق نیست. چون به محض اینکه بفهمد شما ایرانی هستید بلافاصله حساب شما را مسدود می کند. تنها راه مطمئن برای جلوگیری از این امر استفاده از VPS برای PayPal است.

سرور مجازی برای پی پال

چهار نکته طلایی برای انتخاب بهترین سرور مجازی پی پال

در انتخاب سرور مجازی پی پال به چه نکاتی توجه می کنید؟ کدام عوامل برای شما مهمتر است؟ کدام نکته اگر به آن توجه کافی نداشته باشید قطعا بر کیفیت سرور شما تاثیر می گذارد؟ در زیر چهار نکته اصلی برای انتخاب بهترین سرور مجازی پی پال را فهرست می کنیم.

1. منابع سخت افزاری سرور مجازی پی پال کافی

یکی از نکات مهمی که در انتخاب سرور مجازی پی پال باید در نظر گرفت منابع سخت افزاری سرور است. با این حال، سرور چیزی نیست جز یک کامپیوتر قدرتمند و همیشه روشن که همیشه به اینترنت پرسرعت دسترسی دارد. به طور کلی، میزان منابع سخت افزاری سرور مجازی PayPal کاملاً به نیاز شما بستگی دارد.

اگر فقط از سرور مجازی خود برای دسترسی به حساب پی پال خود استفاده می کنید، به منابع سخت افزاری زیادی نیاز نخواهید داشت. اما اگر می خواهید به غیر از اتصال به پی پال کارهای دیگری انجام دهید، سروری با منابع قدرتمندتر انتخاب کنید.

2. سیستم عامل نصب شده بر روی سرور مجازی پی پال

سرور مجازی PayPal مانند هر کامپیوتر دیگری به یک سیستم عامل نیاز دارد تا بتواند دستورات صادر شده توسط کاربر را به سخت افزار منتقل کند. سیستم عامل های مختلفی را می توان روی سرور مجازی پی پال قرار داد که از مهمترین آنها می توان به لینوکس و ویندوز اشاره کرد.

اینکه کدام سیستم عامل برای سرور مجازی پی پال مفیدتر است به نیاز شما و آشنایی شما با دستورات خط فرمان لینوکس بستگی دارد. اگر در استفاده از خط فرمان مهارت زیادی دارید، احتمالاً سرور لینوکس به دلیل امنیت بیشتر و عملکرد بهتر، برای شما مفیدتر خواهد بود و رایگان است.

3. مرکز داده سرور مجازی پی پال

نکته مهم دیگر در انتخاب سرور مجازی PayPal کشوری است که مرکز داده سرور در آن قرار دارد. با توجه به توضیحات، متوجه شدیم که مرکز داده VPS برای PayPal باید در خارج از کشور واقع شود. اما اینکه کدام کشور برای شما بهتر است یکی از نکات مهمی است که باید به آن توجه کنید.

4. اعتبار ارائه دهنده سرور مجازی PayPal

شهرت شرکت میزبانی که سرور مجازی پی پال خود را از آن دریافت می کنید، نقش مهمی در انتخاب بهترین سرور مجازی پی پال دارد. توجه داشته باشید که گاهی اوقات ممکن است در استفاده از VPS PayPal با مشکل مواجه شوید. در این مواقع باید یک تیم پشتیبانی مجرب و تمام عیار در کنار خود داشته باشید تا بتوانید در کمترین زمان ممکن مشکل را برطرف کنید. این امکانات در دسترس نخواهد بود مگر اینکه یک هاست قدرتمند و با تجربه در این زمینه انتخاب کنید. تمامی سرورهای خارجی پارس پک امکان استفاده به عنوان سرور مجازی پی پال را دارند.

VPS برای پی پال

نتیجه

سرور مجازی پی پال همان چیزی است که برای استفاده از سرویس پی پال نیاز دارید. استفاده از این سرور به شما این امکان را می دهد که محدودیت های انتقال پول بین المللی برای شهروندان ایرانی را دور بزنید.

در این مقاله وبلاگ پارس پک توضیح دادیم که VPS برای پی پال چیست و در انتخاب آن باید به چه نکاتی توجه کنید. با استفاده از تمامی سرورهای مجازی خارجی پارس پک می توانید با خیال راحت از این سرویس انتقال وجه بین المللی استفاده کنید.

سوالات متداول

1. فایده سرور مجازی پی پال چیست؟

با توجه به اینکه شهروندان ایرانی برای کار با پی پال با محدودیت هایی مواجه هستند، استفاده از سرور مجازی پی پال به آنها امکان حذف این محدودیت ها و استفاده از این سرویس را می دهد.

2. بهترین سرور مجازی پی پال چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین سرور مجازی پی پال سروری است که دقیقا مطابق با نیاز شما ساخته شده و آپتایم قابل توجهی داشته باشد و قیمت آن نیز مقرون به صرفه باشد. ضمناً تیم پشتیبانی شرکت هاستینگ در کنار شما باشد تا در صورت بروز مشکلات فنی در کمترین زمان ممکن این مشکلات برطرف شود.

3. چه سیستم عامل هایی در VPS برای PayPal استفاده می شود؟

سیستم عامل های ویندوز و لینوکس معمولا در VPS برای PayPal استفاده می شوند.
0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *