شرکت ارائه دهنده خدمات حسابرسی و مشاوره حرفه ای؛ KPMG تصمیم گرفت از هوش مصنوعی و خدمات ابری مایکروسافت برای بهبود عملکرد خود استفاده کند. KPMG متعهد شده است که طی پنج سال آینده حداقل 2 میلیارد دلار برای این خدمات مایکروسافت هزینه کند. KPMG معتقد است این سرمایه گذاری 12 میلیارد دلار درآمد بالقوه برای شرکت ایجاد می کند.

شرکت حسابداری Big Four این اطلاعات را به سازمان خبری AI Business تایید کرد و گفت که KPMG قصد دارد این سرمایه گذاری 2 میلیارد دلاری را در هوش مصنوعی و خدمات ابری مایکروسافت طی پنج سال آینده انجام دهد.

KPMG اعلام کرد که انتظار دارد با سرمایه گذاری هنگفت در فناوری های پیشرفته تر مانند هوش مصنوعی و نوسازی نیروی کار، بیش از 12 میلیارد دلار درآمد بالقوه برای شرکت خود ایجاد کند. زیرا آنها معتقدند که به آنها امکان می دهد خدمات بهتری به مشتریان خود ارائه دهند.

همچنین انتظار می رود سرمایه گذاری KPMG باعث بهبود بهره وری، خلاقیت و تجربه کاربری 265000 کارمند این شرکت در سراسر جهان شود.

به عنوان بخشی از مشارکت خود با مایکروسافت، KPMG به ابزارهای فناوری جدید و ویژه ای که هنوز در دسترس عموم نیست، دسترسی خواهد داشت. به عنوان مثال، این شرکت دسترسی زودهنگام به Microsoft 365 Copilot، یک دستیار هوش مصنوعی که در برنامه های مایکروسافت 365 تعبیه شده است، خواهد داشت. علاوه بر این، KPMG همچنین به سرویس Azure OpenAI دسترسی خواهد داشت، ابزاری که به توسعه دهندگان اجازه می دهد از مدل های ایجاد شده توسط OpenAI استفاده کنند. برای ساخت اپلیکیشن های جدید هوش مصنوعی

این دسترسی اولیه به KPMG اجازه می‌دهد تا این فناوری‌ها را تنها با چند مشتری منتخب آزمایش کند. این نوع آزمایش محدود مهم است زیرا به KPMG اجازه می‌دهد قبل از اینکه فناوری‌های جدید را به طور گسترده در دسترس عموم قرار دهد، ببیند که چگونه فناوری‌های جدید خوب کار می‌کنند و مشتریانشان چگونه به آنها پاسخ می‌دهند.

بیل توماس، مدیرعامل KPMG International در بیانیه‌ای گفت: «KPMG با بهره‌گیری از پتانسیل هوش مصنوعی آینده را در آغوش می‌گیرد و ما معتقدیم که هوش مصنوعی کلید باز کردن قفل رشد پایدار است به گونه‌ای که آینده بهتری را برای مردم و مشتریانمان ایجاد کند. و جامعه می کند.”

به ویژه، KPMG قصد دارد از تجزیه و تحلیل داده ها و هوش مصنوعی برای خودکارسازی، تسریع و بهبود قابلیت های حسابرسی، مالیاتی و مشاوره خود استفاده کند. این شرکت از این فناوری‌ها برای خودکارسازی فعالیت‌های خاصی استفاده می‌کند که در حال حاضر به صورت دستی انجام می‌شوند.

به عنوان مثال، KPMG و مایکروسافت اخیرا برای توسعه یک راه حل هوش مصنوعی که می تواند داده های محیطی، اجتماعی و حاکمیتی (ESG) را سریعتر و در مقیاس تجزیه و تحلیل کند، همکاری کردند. علاوه بر این، KPMG قصد دارد دستیار مجازی راه اندازی کند که از هوش مصنوعی برای کمک به متخصصان مالیاتی و کارآمدتر کردن آنها در انجام وظایفشان استفاده می کند.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *