08 اسفند 1402 ساعت 12:11

سایت ثبت نام خودروهای وارداتی جانبازان از تاریخ ۶ اسفندماه ۱۴۰۲ مجددا برای افراد جامانده از طرح قبلی باز شده است.

طرح عرضه خودروهای وارداتی مخصوص جانبازان مدتی است که اجرایی شده و فاز اول ثبت نام مدتی پیش انجام شد. حال با توجه به این‌که حدود ۳۰۰۰ نفر از جانبازان از این طرح جا مانده بودند، مجددا این طرح اجرایی و از تاریخ ۶ الی ۱۲ اسفندماه سال جاری در دسترس خواهد بود. در این بخش از اخبار خودرو سایت گجت نیوز به اعلام جزئیات بیشتری از این طرح می‌پردازیم.

راه اندازی مجدد ثبت نام خودروهای وارداتی جانبازان – اسفند ۱۴۰۲

طبق اخبار واصله، در طرح ثبت نام مجدد، جانبازان ۷۰ درصد ویژه در روزهای ۶ و ۷ اسفندماه قادر به ثبت نام یا ویرایش خودرو انتخابی خود هستند. همچنین جانبازان ۷۰ درصد غیر ویژه در روزهای ۸ و ۹ اسفندماه می‌توانند نسبت به ثبت‌ نام یا ویرایش اقدام نمایند. جانبازان ۵۰ الی ۶۹ درصد نیز در روزهای ۱۰ الی ۱۲ اسفندماه می‌توانند با مراجعه به سامانه عرضه خودروهای وارداتی مخصوص جانبازان به نشانی janbazan.saleauto.ir نسبت به ثبت نام یا ویرایش خودرو انتخابی اقدام نمایند. در ادامه جدول خودروهای عرضه شده برای جانبازان ویژه ۷۰ درصد را مشاهده نمایید.

لیست ماشین های موجود در سامانه جانبازان – اسفند ۱۴۰۲

نام برند مدل خودرو سال تولید
تویوتا کمری هیبرید دیلوکس ۲۰۲۳
تویوتا راوفور هیبرید فلگشیپ ۲۰۲۳
مرسدس بنز CLA 180 ۲۰۲۳
مرسدس بنز کلاس B ۲۰۲۴
مرسدس بنز C180 ۲۰۲۴
فولکس واگن اطلس ۲۰۲۴
بی ام و 220i گرن کوپه ۲۰۲۴
بی ام و سدان 318i ۲۰۲۴
بی ام و X1 sDrive 20i ۲۰۲۴
نیسان ایکس تریل ۲۰۲۴
فیات 500X هیبرید ۲۰۲۴

با توجه به اصلاحیه انجام‌شده در آیین‌نامه اجرایی واردات خودرو برای جانبازان، سقف قیمت خودروها دستخوش تغییراتی بوده است و مدل‌های جدیدی در لیست منتشر شده به چشم می‌خورند.

شایان ذکر است که پیش ثبت نام فعلی تنها به‌منظور اطلاع نسبت به نوع درخواست و نیازسنجی خودروهای درخواستی جانبازان است. پس از ثبت نام، متعاقبا نحوه ثبت سفارش و عقد قرارداد با شرکت‌های واردکننده از طریق اطلاع‌رسانی به آگاهی تمامی جانبازان خواهد رسید.

همچنین بخوانید: گلف GTI و فولکس واگن تیگوان به سامانه جانبازان اضافه شدند عجیب اما واقعی؛ سایپا حواله خودروهای جانبازان را می‌خرد! بازار داغ خرید و فروش حواله خودروهای وارداتی جانبازان؛ به نام جانباز، به کام مرفه بی درد!


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder