سامسونگ سرانجام تاریخ دومین رویداد Unpacked خود را برای رونمایی از جدیدترین گوشی های تاشو خود اعلام کرد. این رویداد در تاریخ 4 آگوست (26 ژوئیه) برگزار می شود که در آن شاهد عرضه گلکسی Z Fold 5 و Galaxy Z Flip 5 در سئول، کره جنوبی خواهیم بود.

سامسونگ قبلاً برخی رویدادهای Unpacked را در کره جنوبی برگزار کرده است، اما هرگز برای تلفن های تاشو خود. سامسونگ می‌گوید که سئول را انتخاب کرده است زیرا “این مکانی است که فرهنگ سنتی و دیدگاه‌های آینده‌نگر برای الهام بخشیدن به روندهای جهانی در کنار هم قرار می‌گیرند.”

این رویداد علاوه بر وب سایت سامسونگ، در کانال یوتیوب این شرکت نیز پخش خواهد شد. و آن زمان 7:00 صبح به وقت شرقی خواهد بود. جالب اینجاست که دعوت به رویداد Unpacked “Join the Flip Side” نام دارد. در حالی که انتظار می رود هر دو گلکسی زد فولد 5 و زد فلیپ 5 در این رویداد معرفی شوند، به نظر می رسد سامسونگ بر روی مدل تاشو تمرکز کرده است.

سامسونگ همچنین امکان رزرو دستگاه های گلکسی آینده خود را نیز فراهم کرده است. این شرکت به کسانی که بین 5 تا 25 جولای دستگاهی را رزرو کنند، 50 دلار اعتبار می دهد. خریداران می توانند با نام و آدرس ایمیل خود برای این رزرو ثبت نام کنند.

انتظار می رود علاوه بر گوشی های تاشو سامسونگ، سری گلکسی تب اس 9 و سری گلکسی واچ 6 نیز در رویداد Unpacked رونمایی شوند.

منبع: Androidauthority


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *