گوگل چندی پیش Chatbot Bard را معرفی کرد و حالا با راه اندازی آن در اروپا و برزیل و پشتیبانی از زبان های مختلف، توانسته است بزرگترین گسترش این پلتفرم را تا به امروز انجام دهد. این چت بات نیز ویژگی های جدیدی را معرفی کرد.

پس از افزودن زبان های کره ای و ژاپنی و راه اندازی در بیش از 180 کشور در رویداد I/O 2023 در ماه می امسال، Google Bard اکنون از بیش از 40 زبان زنده مانند عربی، چینی، آلمانی، هندی و اسپانیایی پشتیبانی می کند.

این چت بات در حال حاضر در اروپا (همه 27 کشور) و برزیل در دسترس است. گوگل اعلام کرد که در حال همکاری با کارشناسان حریم خصوصی، سیاست گذاران و قانون گذاران برای توسعه پلت فرم هوش مصنوعی خود است.

گوگل همچنین ویژگی‌های جدیدی را به این سرویس اضافه کرده است که به شما امکان می‌دهد لحن و سبک پاسخ‌های Bard به سوالات را سفارشی کنید. برای این منظور یک منوی کشویی جدید اضافه شده است که شامل پنج گزینه ساده، طولانی، کوتاه، حرفه ای و عادی است.

همچنین، اگر روی نماد صدا در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید، بارد می‌تواند پاسخ‌های شما را با صدای بلند به بیش از ۴۰ زبان بخواند. گوگل همچنین چهار ویژگی را برای افزایش عملکرد این چت بات ارائه کرده است. قابلیت پین کردن چت ها همچنین به شما امکان می دهد کل مکالمه را ذخیره کنید.

این مکالمات پین شده در یک نوار کناری جدید که شامل یک دکمه گپ جدید در بالا، مکالمات پین شده و مکالمات اخیر است ظاهر می شود. گوگل بخش پرسش‌های متداول و سایر تنظیمات را به گوشه بالا سمت راست منتقل کرده است.

همچنین می توانید برای به اشتراک گذاشتن ایده های خود با دیگران به پاسخ های بارد پیوند دهید.

منبع: 9to5google


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *