هوش مصنوعی یکی از موضوعاتی است که امروزه بسیاری از کاربران به دنبال آن هستند. شرکت های زیادی هستند که وارد دنیای هوش مصنوعی شده اند و آن را در زمینه های مختلف گسترش داده اند. چت JPT اولین و معروف ترین نوع هوش مصنوعی است. با استفاده از هوش مصنوعی می توانید از کارهای روزمره یا کارهای تخصصی بهره مند شوید.

در این مقاله به بررسی پیشرفت هوش مصنوعی با ChatGPT خواهیم پرداخت. همانطور که انتظار می رفت، شرکت Open AI امکان استفاده از هوش مصنوعی خود را برای کاربران ایرانی محدود کرده است و کاربران ایرانی نیز توانایی استفاده از این فناوری را ندارند و برای این منظور علاوه بر معرفی انواع هوش مصنوعی علاوه بر ChatGPT، ما یاد خواهیم گرفت که چگونه از این ابزار هوش مصنوعی حداکثر استفاده کنیم.

معرفی ChatGPT هوش مصنوعی

Open AI یک شرکت فناوری بزرگ است که بر توسعه ابزارهای هوش مصنوعی متمرکز شده است. این شرکت در سال 2015 کار خود را آغاز کرد و در چند ماه اخیر ابزار هوش مصنوعی ChatGPT را معرفی کرد. این هوش مصنوعی یک ابزار متنی است که از طریق متن با کاربران ارتباط برقرار می کند.

ChatGPT AI یک مدل زبان بسیار قدرتمند است که از بسیاری از زبان های زنده در جهان پشتیبانی می کند. شما می توانید از هر زبانی که می خواهید استفاده کنید. حتی به زبان فارسی با این ابزار ارتباط برقرار کنید. ChatGPT AI به افراد کمک می کند. این مدل متون را به هر زبانی که بخواهید ترجمه می کند. در نوشتن مقالات پژوهشی برای دانشجویان و محققین کمک شایانی خواهد بود. همچنین این مدل زبان بسیاری از زبان های برنامه نویسی را می شناسد و می توانید هنگام نوشتن برنامه، اشکال زدایی برنامه های مختلف و یا آموزش یادگیری یک زبان برنامه نویسی خاص از آن استفاده کنید.

استفاده از AI ChatGPT برای کاربران رایگان است و فقط برای ثبت نام نیاز به شماره تلفن دارد. از سوی دیگر، شرکت Open AI ابزارهای هوش مصنوعی دیگری مانند DALL-E2 را ارائه کرد که برای تولید تصاویر در کنار ChatGPT استفاده می شود. می توانید توضیحات تصویر خود را به این ابزار بدهید و تصویر مورد نظر را دریافت کنید. برای ثبت نام و استفاده از این ابزار، باید یک شماره مجازی OpenAi (ChatGPT) ارائه دهید. همچنین کاربران ایرانی باید از آی پی و شماره کشور دیگری استفاده کنند. زیرا این شرکت استفاده از شماره های ایرانی را ممنوع کرده است.

علاوه بر این ابزار که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد، ابزار GPT-4 نیز توسط شرکت Open AI ارائه شده است که استفاده از آن با پرداخت هزینه همراه خواهد بود. GPT-4 یک ابزار بسیار پیشرفته تر از ChatGPT یا مدل های زبان معمولی است. این ابزار پاسخ های بسیار دقیق تری می دهد. به همین دلیل برای کاربردهای علمی و افرادی که نیاز به پاسخ های بسیار دقیق و تخصصی دارند مناسب خواهد بود. GPT-4 از منظر دیگری نیز بسیار کاربردی است و آن این است که این ابزار قابلیت بررسی تصاویر را دارد و می تواند با استفاده از تصاویر اطلاعات لازم را ارائه دهد. همچنین، پاسخ هایی که از GPT-4 دریافت می کنید طولانی تر، منطقی تر و با استدلال های بیشتر هستند.

انواع هوش مصنوعی در سایر زمینه ها

هوش مصنوعی ChatGPT آغاز راه برای بسیاری از پروژه های هوش مصنوعی دیگر بود. ابزار هوش مصنوعی ChatGPT یک مدل زبان است که تنها از طریق متن با کاربر ارتباط برقرار می کند و عکس یا ویدیو را به شما تحویل نمی دهد. برای کاربردهای بصری باید از ابزار دیگری در این زمینه استفاده کنید.

برای این منظور می توانید از ابزار Midjourney یا DALL-E در زمینه تولید تصویر استفاده کنید. این دو مدل هوش مصنوعی برای ایجاد تصاویر با کیفیت با استفاده از توضیحات کاربر بسیار مفید هستند. می توانید ایده های خود را به این دو هوش مصنوعی ارسال کنید و تصاویر باکیفیتی دریافت کنید. ابزارهای هوش مصنوعی زیادی برای تولید تصویر وجود دارد. کار با این ابزار می تواند کمی پیچیده باشد و برای ارائه توضیحات دقیق به کمک نیاز دارید. در این زمینه، هوش مصنوعی ChatGPT دوباره به کمک شما خواهد آمد. می توانید توضیحات خود را به JPT Chat بفرستید و از او بخواهید که توضیحات دقیق تری را در اختیار شما قرار دهد.

این روش در تولید فیلم و ویدئو با استفاده از هوش مصنوعی بسیار مفید است. می توانید یک توضیح کلی از داستان خود بنویسید و اسکریپت را از چت JPT دریافت کنید. سپس متن تولید شده را در ابزارهای هوش مصنوعی برای تولید ویدئو مانند: Deepbrain AI، Synthesia یا دیگران وارد کنید تا ویدیوی مورد نظر را دریافت کنید. بسیاری از ابزارهای هوش مصنوعی با کمک ابزار ChatGPT استفاده بهتری خواهند داشت، شما می توانید از آنها تا حداکثر پتانسیل خود استفاده کنید.

ابزار هوش مصنوعی در بسیاری از زمینه ها از جمله یادگیری زبان، کمک به ترجمه و نوشتن متون به زبان های مختلف و غیره استفاده می شود. ابزار ChatGPT AI یکی از بهترین ها در این زمینه و در میان محبوب ترین ابزارهایی است که بسیاری از کاربران در بسیاری از زمینه ها از آن استفاده می کنند.

نحوه استفاده مصرف کنندگان ایرانی از هوش مصنوعی

راه های مختلفی برای استفاده از ChatGPT AI وجود دارد. می توانید از طریق وب سایت اصلی Open AI از این ابزار استفاده کنید. اما برای این کار به یک آدرس IP ثابت و استفاده از یک شماره مجازی معتبر OpenAi (ChatGPT) نیاز دارید. سپس می توانید به راحتی از ChatGPT استفاده کنید.

با این حال، روش های دیگری مانند استفاده از وب سایت های ChatGPT یا ربات های تلگرام وجود دارد. اما این ابزارها به اندازه وب سایت اصلی دقیق و کارآمد نخواهند بود.

برای استفاده حداکثری از هوش مصنوعی ChatGPT، وارد وب سایت Open AI شوید و ChatGPT را از ابزارهای موجود انتخاب کنید. در مرحله بعد یک حساب کاربری ایجاد کنید و سپس با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز از جمله یک شماره تلفن معتبر می توانید از ChatGPT در وب استفاده کنید.

چندین روش برای تهیه شماره مجازی وجود دارد. اما استفاده از شماره های مجازی رایگان به هیچ وجه توصیه نمی شود. شما می توانید از طریق وب سایت هایی که خدمات خرید شماره مجازی را ارائه می دهند مانند سایت آریاپی یک شماره مجازی خریداری کنید و از آنها برای ایجاد یک حساب کاربری معتبر در آن وب سایت استفاده کنید. از این اعداد برای استفاده از ابزارهای دیگر این شرکت مانند DALL-E نیز استفاده می شود و می توانید در این ابزار نیز از آنها استفاده کنید.

متاسفانه به دلیل تحریم های موجود علیه ایران، کاربران ایرانی اجازه استفاده از این ابزار و خدمات آن را ندارند. به همین دلیل است که بسیاری از افراد با استفاده از IP ثابت و شماره مجازی معتبر سعی در ایجاد حساب کاربری در این وب سایت و استفاده از خدمات آن دارند. همچنین می توانید با خرید یک IP ثابت و خرید یک شماره مجازی از بسیاری از ویژگی های هوش مصنوعی ChatGPT یا DALL-E استفاده کنید.

استفاده کامل از هوش مصنوعی با آریاپی

امروزه هوش مصنوعی با ابزارهای زیادی وارد زندگی افراد شده و در بسیاری از جنبه های زندگی مورد استفاده قرار می گیرد. مهمترین مدل هوش مصنوعی که توسط بسیاری از کاربران استفاده می شود ChatGPT است. این ابزار یک مدل زبان است که پاسخ های متنی را در زمینه های مختلف برای کاربران فراهم می کند. برای اینکه بتوانید از ابزارهای دیگر در زمینه های مختلف استفاده کنید، می توانید از این هوش مصنوعی نیز کمک بگیرید. برای استفاده حداکثری از ChatGPT، بهتر است به وب سایت اصلی Open AI بروید. در این زمینه قطعا به یک شماره مجازی معتبر نیاز خواهید داشت. در ایران شماره مجازی توسط بسیاری از وب سایت ها در اختیار کاربران قرار می گیرد. اما سایت آریاپی یکی از بهترین و به روزترین وب سایت ها در این زمینه است. شما می توانید هر شماره مجازی را از این پلتفرم خریداری کنید. شماره مجازی Open AI نیز یکی از جدیدترین محصولات آریاپی است که در اولین فرصت در اختیار مردم قرار می گیرد.

شما می توانید یک شماره مجازی معتبر از آریاپی برای بسیاری از پلتفرم های دیگر با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید. علاوه بر این، این پلتفرم برای پرداخت اشتراک GPT-4 مورد اعتماد کاربران است. با توجه به اینکه ارائه خدمات پرداخت بین المللی از جمله کارهایی است که در آریاپی انجام می شود، می توانید با استفاده از این وب سایت از تمامی خدمات Open AI بهره مند شوید. برای اطلاعات بیشتر و خرید شماره مجازی Open AI به وب سایت ariapay.io مراجعه کنید.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *