ایلان ماسک چند ماه پیش اعلام کرد که کاربران توییتر می توانند با تبلیغات در این پلتفرم کسب درآمد کنند و حالا این وعده تا ۷۲ ساعت آینده محقق خواهد شد.

پست های مشابه:

برنامه اشتراک درآمد توییتر فقط شامل مشترکین توییتر آبی می شود و انتظار می رود بین چند هزار دلار تا حدود 40000 دلار به سازندگان محتوای محبوب پرداخت کند. توییتر اعلام کرد که این برنامه تا پایان ماه در دسترس سایر تولیدکنندگان محتوا قرار خواهد گرفت.

در حال حاضر مشخص نیست که توییتر چگونه درآمد تبلیغاتی را با کاربران به اشتراک می‌گذارد یا چند درصد از آن درآمد را به خود اختصاص می‌دهد، اما سازندگان محتوا برای قرار گرفتن در فهرست واجد شرایط باید در سه ماه گذشته در ماه گذشته داشته باشند. آنها حداقل یک توییت با 5 میلیون بازدید دارند. به گفته ماسک، مبلغ پرداختی به این افراد از فوریه به بعد محاسبه می شود.

برنامه اشتراک درآمد توییتر در حال وارد شدن به مرحله عرضه است، در حالی که برنامه تازه ایجاد شده Threads هم اکنون زنگ خطر را برای پلتفرم به صدا در می آورد. پلتفرم جدید متا هفته گذشته راه اندازی شد و تنها در چند روز، 100 میلیون کاربر ثبت نام کردند. چند روز قبل از راه‌اندازی Trades، ماسک اعلام کرد که قصد دارد تعداد توییت‌هایی را که کاربران می‌توانند ببینند محدود کند. علاوه بر این، آمار سرویس Cloudflare نشان می دهد که ترافیک توییتر از ژانویه با کاهش قابل توجهی روبرو شده است.

منبع: The Verge


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *