امروزه استفاده از هوش مصنوعی در بسیاری از مشاغل به یک امر ضروری تبدیل شده است و بسیاری از سازمان ها در تلاش هستند تا مدل هوش مصنوعی خود را توسعه دهند. در همین حال، سازمان‌های کوچک‌تری که توانایی استفاده از مدل خصوصی را ندارند، داده‌های خود را با استفاده از مدل‌های از پیش توسعه‌یافته تجزیه و تحلیل می‌کنند.

فرآیند جمع‌آوری، غربالگری و برچسب‌گذاری داده‌ها فرآیندی دشوار و چالش برانگیز است و در صورت عدم انجام آن توسط متخصص می‌تواند مشکلات زیادی را در آینده ایجاد کند. یکی از اساسی ترین مشکلات در فرآیند طبقه بندی داده ها در مرحله کدگذاری رخ می دهد و اشتباهات جزئی در این قسمت می تواند اثرات مخرب قابل توجهی بر مدل نهایی داشته باشد. یکی از راه حل های این مشکل پلتفرم های رابط کاربری گرافیکی است که به مجموعه ها اجازه می دهد بدون نیاز به کدنویسی به اهداف سازمانی دست یابند. یکی از این راهکارها توسط استارتاپ Pixis AI ارائه شده است و پلتفرم این استارت آپ امکان استفاده از شبکه های عصبی بدون کدنویسی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

Pixis AI در آخرین دوره مالی توانست ۱۰۰ میلیون دلار سرمایه جذب کند و از این سرمایه برای تقویت زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری خود استفاده می کند. این استارت آپ پس از افزایش سرمایه، بیش از 120 مدل هوش مصنوعی جدید را به پلتفرم خود اضافه کرد تا کاربران بتوانند به طیف گسترده ای از مدل ها برای اهداف تجاری و بازاریابی خود دسترسی داشته باشند. مدیران این استارتاپ معیار 200 مدل هوش مصنوعی را هدف خود قرار داده اند و فاصله ای با رسیدن به این نقطه نمی بینند.

در حال حاضر بیش از 100 مشتری بین المللی با Pixis AI همکاری می کنند و بدون نیاز به کدنویسی از خدمات این استارت آپ به صورت پلاگین و بازی استفاده می کنند. شبکه های عصبی پیشرفته این سیستم از میلیاردها داده جمع آوری شده آموزش می بینند و در طول زمان با جمع آوری داده های جدید بهبود می یابند.

این استارت آپ از الگوریتم های خوشه بندی منحصر به فرد برای بهبود اثربخشی مدل های هدف گیری تماس خود استفاده می کند و گروه های خاصی را با توجه به ویژگی های خاص هر فرد ایجاد می کند. این گروه ها نرخ تبدیل و تعامل بین پلتفرم ها را بهبود می بخشند و بازخورد موثر مشتری را تسهیل می کنند. همچنین به مجموعه‌ها اجازه می‌دهد تا از مدل‌های هوش مصنوعی مولد خود حداکثر استفاده را ببرند تا محتوای بصری و متنی جذاب ایجاد کنند.

ایجاد یک بخش هوش مصنوعی داخلی شامل چالش های زیادی است. از هزینه های نیروی کار و تامین زیرساخت گرفته تا زمان لازم برای کدگذاری مدل. در این بین راه حل استارت آپ هایی مانند Pixis AI می تواند راه حلی برای بسیاری از کسب و کارهایی باشد که فرصت ایجاد یک بخش داخلی را ندارند. شما در مورد آن چه فکر میکنید؟


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *