در عصر دیجیتال امروز، هر کسب و کاری، صرف نظر از اندازه و صنعت، باید یک وب سایت با حضور آنلاین فعال داشته باشد. بدون وب سایت، شرکت شما عملاً تمام فرصت های بازاریابی، مشتریان بالقوه و فروش را از دست خواهد داد. با این حال، طراحی یک وب سایت برای همه کار نیست، زیرا به مهارت ها و دانش زیادی نیاز دارد. “آیا باید یا نباید پروژه های توسعه وب را برون سپاری کرد؟” سوالی است که هر کسب و کاری دیر یا زود با آن مواجه می شود. در این مقاله سعی می کنیم به سوالات بالا پاسخ دهیم و هر گونه شک و تردیدی را که در مورد برون سپاری پروژه های توسعه وب دارید برطرف کنیم. ما همچنین فهرستی از دلایلی را در اختیار شما قرار می دهیم که چرا باید توسعه وب یا توسعه برنامه وب را برون سپاری کنید.

10 دلیل برای برون سپاری توسعه وب

اگر می خواهید یک برنامه وب بسازید اما نمی خواهید تیم خود را استخدام کنید، توسعه وب برون سپاری یک راه حل عالی است. شما باید پروژه های توسعه وب را برون سپاری کنید زیرا نه تنها به توسعه دهندگان با تجربه دسترسی پیدا می کنید، بلکه به دلیل هزینه های پایین برای کسب و کار شما سودمند و سودآور است. مهم نیست که شما یک استارت آپ هستید یا یک شرکت بزرگ، مزایای برون سپاری یکسان است.

در اینجا 10 دلیل برای برنده شدن با برون سپاری برنامه یا توسعه وب خود دارید.

صرفه جویی در هزینه

جذابیت برون سپاری شامل عدم وابستگی به مکان است. این باعث صرفه جویی در هزینه اجاره دفتر، تجهیزات، و سازگاری نسبتا کم است.

10 دلیل برای برون سپاری توسعه وب

مطمئناً تا 20٪ از کل هزینه توسعه را می توان با کار با یک تیم طراحی وب برون سپاری صرفه جویی کرد. از آنجایی که هزینه های نیروی کار بسته به کشور و منطقه متفاوت است، برون سپاری توسعه وب همیشه از نظر مالی جذاب است. به عنوان مثال، Merixstudio – یک شرکت توسعه لهستانی کمترین هزینه نیروی کار را در کل اتحادیه اروپا دارد، که برای بسیاری از صاحبان مشاغل در آنجا خبر خوبی است.

هنگام استخدام طراحان یا توسعه دهندگان وب داخلی، باید هم هزینه های خرید و هم هزینه های نگهداری را در نظر بگیرید. زیرا آنها هر زمان که بخواهند می توانند آنجا را ترک کنند و شما باید روند را دوباره راه اندازی کنید. در حالی که تیم‌های طراحی وب را برون‌سپاری می‌کنیم، فقط باید منابع لازم را فراهم کنیم، اما جدیدترین و عالی‌ترین محصولات دیجیتالی را دریافت خواهیم کرد. در نتیجه، کسب و کارها باید توسعه وب را به عنوان یک ایده استراتژیک برای کسب و کارها برون سپاری کنند.

>> ادامه مطلب: هزینه یک وب سایت تجارت الکترونیک چقدر است؟

روی کاری که بهترین انجام می دهید تمرکز کنید

برون سپاری توسعه وب خود به تیمی از توسعه دهندگان باتجربه به شما کمک می کند تا روی سایر فرآیندهای اصلی کسب و کار تمرکز کنید. این روش به شما امکان می دهد تا روی سایر وظایف مهم تجاری تمرکز کنید.

روی کاری که بهترین انجام می دهید تمرکز کنید

استخدام، استخدام و واگذاری کار به تیم داخلی شما می تواند زمان زیادی را ببرد. شرکت شما می تواند از برون سپاری تمام کارهای توسعه شما به یک شرکت معتبر ارزش کسب کند. همچنین، می توانید زمان خود را به کارهای مهم دیگری مانند خدمات مشتری، فروش و بازاریابی و استراتژی های گسترش کسب و کار اختصاص دهید.

دسترسی به استعدادهای برتر در سراسر جهان

مهمترین مخالفت با توسعه وب برون سپاری این است که هزینه ها با کیفیت همراه نیست. استفاده از تیم های تخصصی برای توسعه وب به شما این امکان را می دهد که کمتر هزینه کنید اما کیفیت یکسان یا بهتری داشته باشید. بیایید نگاهی به برخی از رتبه بندی ها بیندازیم. در حالی که اروپا دارای بهترین توسعه دهندگان نرم افزار در جهان است، ویتنام همیشه در صدر لیست در آسیا قرار دارد. با این حال، هزینه های کارکنان ویتنام به طور مداوم کمتر از هزینه های هند و چین است. ویتنام هنوز مکانی عالی برای یافتن طراحان و توسعه دهندگان وب با استعداد با قیمت مناسب است.

صرفه جویی در زمان

استخدام یک تیم توسعه وب داخلی می تواند گران و وقت گیر باشد. این شامل زمان برای استخدام، آموزش، انطباق، و ارزیابی کیفیت است. اتلاف وقت به معنای هدر دادن پول و در برخی موارد ایجاد استرس است. زمان پول است، به خصوص زمانی که یک استارت آپ را اداره می کنید. میلیون‌ها کار وجود دارد که شما و کارمندانتان می‌توانید برای افزایش سود انجام دهید، بنابراین به آنها تفویض اختیار کنید، فهرست کارهای روزمره خود را کوتاه کنید و به اهداف بزرگ‌تر توجه کنید.

نیازی نیست نگران تحولات شخصی کارکنان باشید

در واقع، هنگام استخدام توسعه دهندگان وب داخلی، توجه به رشد حرفه ای و شخصی آنها بسیار مهم است. این بدان معناست که شما و تیم منابع انسانی تان ممکن است مجبور شوید قبل از انجام مصاحبه ساعت ها را صرف بررسی و ارزیابی هر رزومه کنید. به جای پاسخ به صد سوال قبل از اینکه بتوانید انتخاب کنید، تنها کاری که باید هنگام برون سپاری تیم های توسعه وب انجام دهید این است که با مدیران درگیر شوید و نیازها و نیازهای خود را بیان کنید. شما باید تنها نتیجه نهایی را ارزیابی کنید. موارد دیگر، مانند سوابق و کیفیت کارمندان، شغل آنهاست.

ریسک ها را به طور موثر مدیریت کنید

برون سپاری به دلیل نظارت و پیگیری مداوم فعالیت ها، کنترل بیشتری بر پروژه به شما ارائه می دهد. انتخاب یک شرکت متخصص توسعه وب شما را همیشه در جریان خواهد گذاشت. علاوه بر این، استخدام یک تیم از راه دور شامل مدیران پروژه با تجربه است که تجربه زیادی در توسعه پروژه های توسعه وب دارند. این به خوبی ریسک خرابی پروژه توسعه وب شما را در هر نقطه ای کنترل می کند.

آسان برای کنترل کیفیت

همیشه بین شرکای تجاری و برون سپاری قراردادی با مجموعه ای از الزامات و شرایط وجود دارد. چقدر برای کسب و کارها مفید است؟ بله، مفید است و تندترین کارتی است که در دست دارید. قرارداد شامل کلیه تعهدات بین شما و شریک برون سپاری شما می باشد. هر دو طرف باید فرآیند برون سپاری را به شدت دنبال کنند. بنابراین، شما تمام حقوق این را دارید که کیفیت را بررسی کنید و در صورت نقض قراردادهای طرف برون سپاری، قراردادها را لغو کنید. انجام کارها بسیار ساده تر از داشتن یک تیم داخلی است زیرا باید تمام ضررها را در صورت شکست متحمل شوید و سپس دوباره شروع کنید. گاهی اوقات، این مشکل به هزینه های منابع انسانی برای اخراج شخصی و استخدام یک نفر جدید نیز مربوط می شود.

>> ادامه مطلب: راهنمای کامل فرآیند توسعه وب سایت بهینه

همه در دستان

برخلاف استخدام یک تیم توسعه وب داخلی، زمانی که هیچ کس نمی تواند تجربه و تخصص کافی برای کنترل کیفیت داشته باشد، شرکت برون سپاری همه چیز را دارد. این شامل مشارکت QAهایی است که همیشه چشمان مراقب پروژه ها هستند، PM هایی که برنامه نویسان را پیگیری می کنند و طراحان UX که مسئول بهبود دسترسی، قابلیت استفاده و رضایت مشتری هستند. بنابراین، هنگامی که تیم توسعه وب را برون سپاری می کنید، می توانید بدون اتلاف وقت و هزینه، تمام نیازهای خود را در یک مکان داشته باشید.

بسیاری از انتخاب های فن آوری پیشرفته

استخدام یک خانه طراحی وب برون سپاری کامل به نحوی به شما امکان دسترسی به تمام فناوری های آنها را می دهد. شما همچنین می توانید از تجربه و دانش کل تیم های توسعه با قیمت قابل توجهی بهره ببرید. بیایید ببینیم چند نوع موقعیت می توانید در دستان خود داشته باشید: بازاریابان، طراحان UX، QAs، PMs،… بنابراین، برون سپاری توسعه وب، کسب و کارها را قادر می سازد تا از یک پایگاه دانش جهانی استفاده کنند.

مسئولیت

هنگامی که یک تیم داخلی از توسعه دهندگان وب را استخدام می کنید، تمام خطرات یا بلایای مربوط به پروژه به عنوان رهبر تیم بر دوش شما قرار می گیرد. در نتیجه، ممکن است پول و زمان زیادی را که می توانستید برای ساخت شرکت خود استفاده کنید، تلف کرده باشید.

امضای قرارداد با یک شرکت فناوری اطلاعات شامل یک ابزار قانونی قابل اجرا است که مدیریت هر ریسک را موظف می کند. هر موقعیتی که اشتباه پیش برود، از پایان آنها برطرف می شود زیرا آنها چیزهای بیشتری برای از دست دادن دارند. آنها هر مشکلی را حل می کردند و مطمئن می شدند که هیچ مشکلی حل نشده باقی نمی ماند.

چالش های برون سپاری پروژه های توسعه وب

علیرغم تمام مزایایی که برون سپاری فراهم می کند، دارای چالش هایی است که هر شرکتی باید قبل از حرکت با یک فروشنده در نظر بگیرد. مهمترین آنها مسائل سازمانی تامین کننده، مسائل مدیریت پروژه و نگرانی های جغرافیایی/فرهنگی است.

عدم ارتباط

زمانی که شرکت ها و شرکای برون سپاری ابزارهای ارتباطی کافی نداشته باشند، می تواند منجر به درگیری شود و حل یا تجدید آن زمان زیادی طول بکشد. این موضوع علاوه بر اینکه یک مسئله زمانی است، تأثیر مستقیمی بر شرکت دارد. در نتیجه تغییرات مداوم در فرآیند برون سپاری، سازمان ها ممکن است امکانات بالقوه متعددی را از دست بدهند. اطمینان حاصل کنید که هیچ اولویت رقابتی، تفویض اختیار، یا خزش دامنه وجود ندارد. مطمئن شوید که قوانین روشن و یک قرارداد دقیق دارید.

چالش های برون سپاری پروژه های توسعه وب

برنامه ریزی ناکافی

اگر کسب و کارها توسعه وب را برون سپاری کنند، ممکن است با برنامه ریزی ضعیف با مشکل مواجه شوند. راهی وجود ندارد که فقط بپرید و هر کاری که در آن زمان مناسب است انجام دهید. برای به حداقل رساندن سوء تفاهم، همه چیز را از قبل برنامه ریزی کنید، از انتخاب های فناوری گرفته تا تعداد توسعه دهندگان در تیم خود.

مدیریت نادرست پروژه

چالش بعدی که بسیاری از شرکت ها هنگام برون سپاری توسعه وب با آن مواجه می شوند، مدیریت پروژه است. در بسیاری از موارد، از شما انتظار می رود که تیم کامل را مدیریت کنید، اما در موارد دیگر، ممکن است تیم های مدیریت شده را به دست آورید. بسیار مهم است که به مدیریت پروژه توجه کافی داشته باشید.

تفاوت های ژئوپلیتیکی و فرهنگی

هنگام انتخاب یک خانه طراحی وب برون سپاری، بررسی مکان آن ضروری است. اگر از کشور شما خیلی دور باشد یا اختلاف زمانی بسیار قابل توجهی داشته باشد، می تواند موانع زیادی را در مدیریت و برقراری ارتباط با تیم ارائه دهنده ایجاد کند. این در برخی مناطق با وضعیت حقوقی ناپایدار در کشور که می تواند با تهدید جنگ یا تروریسم یا هر بلای طبیعی دیگری مانند سونامی ظاهر شود، به حساب نمی آید.

تفاوت های ژئوپلیتیکی و فرهنگی

علاوه بر این، تفاوت های فرهنگی و همچنین موانع زبانی بین دو طرف می تواند منجر به ناتوانی در درک یکدیگر شود و ممکن است منجر به شکست همکاری شود.

برون سپاری توسعه وب با Magenest

Magenest به عنوان یک شریک مجنتو برای بیش از پنج سال با آژانس‌ها، بازرگانان و سایر شرکای مجنتو برای حفظ کیفیت بالا و قوی سیستم‌های مجنتو کار کرده است.

Magenest

با مجرب ترین طراحان و توسعه دهندگان وب، ما متعهد هستیم که بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم. علاوه بر این، تمامی فناوری ها و راه حل های فناوری اطلاعات ما به روز بوده و آماده رویارویی با هر مشکلی هستند. در Magenest، شما کمتر هزینه خواهید کرد، اما در هنگام برون سپاری توسعه وب نیازی به نگرانی در مورد کیفیت نخواهید بود. سالها تجربه به ما این امکان را داده است که در صنعت خود متخصص شویم. در نتیجه، فقدان تخصص در میان توسعه دهندگان تازه استخدام شده دیگر موضوعی نیست. ما عمیقاً می دانیم که در حال حاضر چه چیزی در دنیای فناوری جذاب است و مایلیم از راه حل های دیجیتال برای موفقیت در کسب و کار خود استفاده کنیم.

برای حفظ بالاترین سطح کیفیت، هیچ قولی در مورد جبران خسارت نمی دهیم. اینگونه است که ما اشتیاق و حرفه ای بودن خود را نشان می دهیم. اگر در مورد چیزی تردید دارید، امروز از وب سایت ما دیدن کنید تا همه چیز را روشن کنید. علاوه بر این، ما از مجموعه ای از جلسات حضوری/آنلاین، گفتگوها و پرسشنامه های کتبی استفاده می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که کاملاً همه چیزهایی را که برای ادامه نیاز داریم دریافت می کنیم.

در نتیجه

برون سپاری توسعه وب یک گزینه عالی برای شرکت هایی با هر اندازه ای است که به دنبال کاهش هزینه های توسعه، تمرکز بر فعالیت های تجاری اصلی، کمبود منابع داخلی هستند، اما هنوز چندین چالش را پیش از شروع توسعه وب سایت خود در نظر دارند. امیدواریم مقاله ما از نظر برون سپاری توسعه وب بسیار مفید بوده باشد.

اگر می خواهید پروژه های توسعه وب را برون سپاری کنید یا اگر در این زمینه سوالی دارید، برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

بیشتر نشان بده، اطلاعات بیشتر

پنهان شدن


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *