آپدیت OneUI 6.1 برای اولین بار در سری جید گلکسی S24 عرضه و حالا قرار است برای گوشی‌های گلکسی A54 ،A53 و A52s نیز به‌زودی ارائه شود.

طبق اطلاعاتی که یک افشاگر فاش کرده، آپدیت One UI 6.1 برای سری گلکسی S23، گلکسی S22، گلکسی S21 و گلکسی S23 FE در مرحله بتای داخلی هستند و در حال رسیدن به مرحله پایدار می‌باشند.

از طرفی، گوشی‌های میان‌رده گلکسی A54، گلکسی A34، گلکسی A53 و گلکسی A52s در مرحله‌ بتای پایدار قرار دارد. این به‌روزرسانی همچنین برای گوشی‌های گلکسی A73، گلکسی F54 و گلکسی M34 در حال توسعه است.

ضمنا فریمورهای موجود در برنامه CheckFirm این موضوع را تائید می‌کنند. معمولا به‌روزرسانی‌های سامسونگ حداکثر دو تا سه ماه پس از قرارگیری فریمور‌ها در CheckFirm عرضه می‌شوند. بنابراین انتظار می‌رود آپدیت One UI 6.1 در فصل بهار برای گوشی‌های مذکور ارائه شود.

بسیاری از قابلیت‌های One UI 6.1 شبیه به قابلیت‌های جدید پیکسل در سری پیکسل ۸ خواهند بود. One UI 6.1 به شما اجازه خواهد داد تا والپیپرهای سفارشی تولید کنید و افکت‌های آب‌وهوا و پرتره روی صفحه قفل گوشی خود اعمال کنید.

ویرایشگر تصویر نیز بهبود خواهد یافت و شما خواهید توانست تصاویر را فراتر از مرزهای اصلی آن گسترش دهید و اشیا را از یک تصویر به تصویر دیگر منتقل کنید. از طرفی، Samsung Notes خواهد توانست بلوک‌های بزرگ متنی را خلاصه‌سازی کند.

رابط کاربری One UI 6.1 همچنین دارای قابلیت‌های هوش مصنوعی خواهد بود که به شما در هنگام تماس‌ها کمک خواهند کرد. این قابلیت‌ها شامل مترجم آنی، حذف نویز محیطی و رونویسی خواهند بود.

در ضمن، One UI 6.1 بهبودهایی برای محافظت از باتری و سفارشی‌سازی‌ها و انیمیشن‌های مختلفی ارائه خواهد کرد.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder